Regały na wiertła

Regały na wiertła stanowią niezbędne wyposażenie każdego sklepu budowlanego. Jest to jeden z wariantów regałów budowlanych. Sekcje dedykowane wieszakom pozwalają na lepszą organizację wierteł pod względem materiałów i zastosowań.

Wieszaki na wiertła na tyłach perforowanych

Zastosowanie wieszaków na tyłach perforowanych regału pozwala na ekspozycję różnego rodzaju wierteł: do drewna, metalu, betonu, szkła czy uniwersalnych.

Układ ten cechuje się ergonomią. Zaprojektowane  z myślą o wygodzie użytkowania, co obejmuje odpowiednią wysokość  i łatwy dostęp do wierteł. Często mają również oznaczenia lub etykiety, które ułatwiają organizację.

Regał na wiertła - ekspozycja wierteł do betonu
Regał na wiertła - ekspozycja wierteł do betonu
Długie wieszaki umożliwają większą ilość asortymentu wierteł w regale
Długie wieszaki umożliwają większą ilość asortymentu wierteł w regale

Przykłady wieszaków na wiertła i specjalnie  zaprojektowany regał na wiertła

Wieszaki standardowe umożliwiają zawieszenie każdego wiertła. Wieszak standardowy ma 20 lub 30 cm długości i uchwyt na etykietę. 

Wieszaki montowane na belkę wspornika tworzą gęste sekcje na wiertła, gdzie możemy selektywnie prezentować asortyment.

Regał na wiertła to typ regału budowlanego, który cechuje:

  • Modułowość: Niektóre regały na wiertła mają modułową konstrukcję, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkownika. Można dodawać lub usuwać elementy w zależności od liczby i rodzaju wierteł.
  • Uniwersalność: Przez górny odkład i półki, regały są uniwersalne i mogą być używane do przechowywania innych narzędzi i akcesoriów budowlanych, co zwiększa ich funkcjonalność.
Wieszak 30 cm z uchwytem na etykietę
Wieszak 30 cm z uchwytem na etykietę
Sekcje specjalnych wieszaków mocowanych na belkę wspornika.
Sekcje specjalnych wieszaków mocowanych na belkę wspornika.
Regał integracyjny z sekcją ekspozycyjną na wiertła
Regał integracyjny z sekcją ekspozycyjną na wiertła

Kompleksowa obsługa

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny oraz projektu magazynu dla regałów na wiertła, lub innych regałów budowlanych.

Projektujemy, dobieramy akcesoria, wypełnienia, rozwiązania dopasowane do wielkości, wysokości i charakteru sklepu budowlanego. Montujemy i serwisujemy nasze regały na wiertła.

Organizujemy transport regałów na wiertła do dowolnego miejsca na terenie Polski i UE.

Zapewniamy atrakcyjne finansowanie regałów na wiertła w postaci leasingu. Nie potrzebujesz własnych środków na sfinansowanie inwestycji. Najczęściej korzystamy z usług Europejskiego Funduszu Leasingowego oraz innych renomowanych leasingodawców.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie nasze regały na wiertła spełniają wymogi formalne pod względem BHP, Ppoż. oraz przepisów budowlanych. Wykorzystanie najwyższej jakości stali oraz wysokie standardy produkcji sprawiły, że nasze regały na wiertła do sklepów budowlanych uzyskały niemiecki certyfikat TUV świadczący o profesjonalnym wykonaniu naszych regałów.

TUV certificate

Oferty handlowe

tel: +48 48 667 50 50

email: zapytania@kifato.pl

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner