Regały na narzędzia ręczne

Regały na narzędzia ręczne są specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić przechowywanie, organizację i łatwy dostęp do różnych narzędzi, takich jak młotki, klucze, kombinerki i inne. Jest to jeden z rodzajów regałów budowlanych wyposażonych w specjalne wieszaki, haki i uchwyty do łatwej ekspozycji i uzupełniania stanu narzędzi ręcznych.

Oto kluczowe cechy, którymi charakteryzują sie takie regały:

Półki i przegródki: Posiada różne półki i przegródki, które umożliwiają segregację narzędzi według rodzaju i rozmiaru.

Haki i uchwyty: Wyposażony w haki, uchwyty, kosze i pojemniki na mniejsze narzędzia, takie jak śrubokręty, klucze czy kombinerki.

Szuflady: Opcjonalnie, niektóre regały mają szuflady do przechowywania mniejszych narzędzi i akcesoriów.

Kosze: kosze z przegrodami to alternatywa dla standardowych półek. Głębokie kosze z łatwością zmieszczą dużo więcej prezentowanego towaru.

Dział narzędzi ręcznych na wieszakach na tyłach perforowanych
Dział narzędzi ręcznych na wieszakach na tyłach perforowanych

Regał na narzędzia ręczne

Regał integracyjny na narzędzia ręczne to regał budowlany wyróżniający się wszechstronną konstrukcją, która łączy w sobie półki, szuflady, haki oraz uchwyty, umożliwiając efektywne przechowywanie i organizację różnorodnych narzędzi, takich jak młotki, klucze i kombinerki. Wykonany z wytrzymałych materiałów, zapewnia stabilność i bezpieczeństwo.

Jego modułowa budowa pozwala na elastyczne dostosowywanie układu do indywidualnych potrzeb użytkownika, umożliwiając dodawanie lub przestawianie elementów. 

Regał integracyjny na narzędzie ręczne z górnym odkładem.
Regał integracyjny na narzędzie ręczne z górnym odkładem.
Wieszaki na tyłach perforowanych z ekspozycją kluczy i kombinerek
Wieszaki na tyłach perforowanych z ekspozycją kluczy i kombinerek
Wieszaki na młotki
Wieszaki na młotki
Wieszaki na narzedzia oraz wieszaki na młotki
Wieszaki na narzedzia oraz wieszaki na młotki

Kompleksowa obsługa

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny oraz projektu magazynu dla regałów na narzędzia ręczne, lub innych regałów budowlanych.

Projektujemy, dobieramy akcesoria, wypełnienia, rozwiązania dopasowane do wielkości, wysokości i charakteru sklepu budowlanego. Montujemy i serwisujemy nasze regały na narzędzie ręczne.

Organizujemy transport regałów na narzędzia ręczne do dowolnego miejsca na terenie Polski i UE.

Zapewniamy atrakcyjne finansowanie regałów narzędziowych w postaci leasingu. Nie potrzebujesz własnych środków na sfinansowanie inwestycji. Najczęściej korzystamy z usług Europejskiego Funduszu Leasingowego oraz innych renomowanych leasingodawców.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie nasze regały na narzędzia ręczne spełniają wymogi formalne pod względem BHP, Ppoż. oraz przepisów budowlanych. Wykorzystanie najwyższej jakości stali oraz wysokie standardy produkcji sprawiły, że nasze regały na narzędzie ręczne do sklepów budowlanych uzyskały niemiecki certyfikat TUV świadczący o profesjonalnym wykonaniu naszych regałów.

TUV certificate

Oferty handlowe

tel: +48 48 667 50 50

email: zapytania@kifato.pl

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner