Wyposażenie sklepów

Wyposażenie sklepów jest dla firmy Kifato MK chlebem powszednim, od lat zajmujemy się wyposażeniem sklepów pokroju Lewiatan, Delikatesy Centrum, Spar. Zapewniamy szeroką gamę regałów oraz wózków sklepowych, które przy zamówieniu z fabryki można dowolnie modyfikować. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe z gwarancją wysokiej jakości i najwyższego standardu wykonania.

Wózki sklepowe są obowiązkowym wyposażeniem dla każdego sklepu o szerokim asortymencie produktów.  Możliwość łatwego transportowania jest dla klientów bardzo ważna, pozwala im to też na większe zakupy co z pewnością przeniesie się na większe zyski.

wózki sklepowe

Regały sklepowe są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia sklepu. To na nich właśnie przechowujemy wszelkie towary. Dobór odpowiednich regałów jest bardzo ważny w zależności od rozmiarów przestrzeni handlowej którą wyposażamy. Elementy takie jak długość półek, odpowiedni kolor, wysokość regału wpływają na to w jaki sposób produkty będą się prezentować w sklepie.

Regały sklepowe

Indywidualne wyposażenie sklepów można uzgodnić z jednym z naszych sprzedawców. Wycena oraz projekt wg. twojej specyfikacji jest kompletnie darmowa.

Oferty handlowe

tel: +48 48 667 50 50

email: zapytania@kifato.pl