Regały na baterie łazienkowe i kuchenne

Regały na baterie łazienkowe i kuchenne są rozwiązaniem regałów budowlanych dedykowanym do ekspozycji wszelkiego rodzaju baterii do umywalek i zlewów. Wieszaki na baterie montowane są wyłącznie na belkę ze względu na specjalny kształt wieszaka. Wieszak pozwala na zamontowanie baterii od góry, lub z przodu w zależności od potrzeby. Baterie łazienkowe naścienne mogą również zostać zamontowane na tyły perforowane, jednak nie rekomendujemy tego rozwiązania. Każdy wieszak mieści dwie pojedyncze baterie, albo jedną podwójną baterię łazienkową i kuchenną.

Regały na baterie łazienkowe i kuchenne
Regały na baterie łazienkowe i kuchenne
Regały na baterie łazienkowe i kuchenne specjalne wieszaki z montażem na belki
Regały na baterie łazienkowe i kuchenne specjalne wieszaki z montażem na belki

Półki na baterie  łazienkowe i kuchenne

Półki na baterie łazienkowe i kuchenne są niestandardowym rozwiązaniem pozwalającym na prezentacje pojedynczych baterii na półce. Możliwe jest to przez nawiercenie otworu w półce o odpowiedniej średnicy. Półki na baterie łazienkowe i kuchenne wykonywane są na zamówienie dla dużych obiektów.

Regały na baterie łazienkowe i kuchenne półka
Regały na baterie łazienkowe i kuchenne półka

Kompleksowa obsługa

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny oraz projektu magazynu dla regałów na baterie łazienkowe i kuchenne lub innych regałów budowlanych.

Projektujemy, dobieramy akcesoria, wypełnienia, rozwiązania dopasowane do wielkości, wysokości i charakteru sklepu budowlanego. Montujemy i serwisujemy nasze regały na baterie łazienkowe i kuchenne.

Organizujemy transport regałów na baterie łazienkowe i kuchenne do dowolnego miejsca na terenie Polski i UE.

Zapewniamy atrakcyjne finansowanie regałów narzędziowych w postaci leasingu. Nie potrzebujesz własnych środków na sfinansowanie inwestycji. Najczęściej korzystamy z usług Europejskiego Funduszu Leasingowego oraz innych renomowanych leasingodawców.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie nasze regały na baterie łazienkowe i kuchenne spełniają wymogi formalne pod względem BHP, Ppoż. oraz przepisów budowlanych. Wykorzystanie najwyższej jakości stali oraz wysokie standardy produkcji sprawiły, że nasze regały na baterie łazienkowe i kuchenne do sklepów budowlanych uzyskały niemiecki certyfikat TUV świadczący o profesjonalnym wykonaniu naszych regałów.

TUV certificate

Oferty handlowe

tel: +48 48 667 50 50

email: zapytania@kifato.pl

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner