Regały na artykuły malarskie

Wybierając nasze regały na akcesoria malarskie, otrzymujesz produkt, który wyróżnia się z kilku kluczowych powodów:

Ergonomiczny design: Zadbaliśmy o to, aby nasze regały były ergonomiczne, zapewniając łatwy dostęp do wszystkich przechowywanych narzędzi i materiałów z górnym odkładem na najbardziej rotujący asortyment. Dzięki temu praca staje się bardziej efektywna i komfortowa.

Regulowane półki: Półki mogą być regulowane, co pozwala na dostosowanie wysokości przechowywanych przedmiotów w zależności od potrzeb.

Haki i uchwyty: Często posiadają dodatkowe haki i uchwyty na boki lub przód regału, które służą do zawieszania pędzli, wałków, taśm czy innych podręcznych narzędzi.

Głębokie kosze wieszane oferują możliwość regulacji koszy na wysokości regału oraz dodawania lub usuwania przegródek, co pozwala na dostosowanie przestrzeni do indywidualnego asortymentu malarskiego.

Dedykowany regał integracyjny na artykuły malarskie

Dedykowane regały budowlane na artykuły malarskie pozwalają na łatwe i estetyczne prezentowanie dowolnego rodzaju artykułów:
pędzli, wałków, taśm, kuwet, pojemników, mieszadeł, folii, maseczek, czepków, rękawiczek itd.
Górna część regału tworzy odkład, czyli łatwo dostępny i podręczny magazynek uzupełniający szybko rotujące towary znajdujące się w niższych częściach regału.
Środkowa część regału jest przeznaczona do ekspozycji towaru za pomocą dedykowanych wieszaków oraz koszy zawieszanych.
Dolna część umożliwia prezentację oferty sklepu na zwykłych półkach metalowych.

Dedykowany regał integracyjny na akcesoria malarskie
Dedykowany regał integracyjny na akcesoria malarskie
Ekspozycja akcesorii malarskich
Ekspozycja akcesorii malarskich
Taśmy zabezpieczające w regale na akcesoria malarskie
Taśmy zabezpieczające w regale na akcesoria malarskie
Ekspozycja pędzli i wałków malarskich
Ekspozycja pędzli i wałków malarskich
Ekspozycja akcesoriów malarskich
Ekspozycja akcesoriów malarskich

Kompleksowa obsługa

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny oraz projektu magazynu dla regałów na artykuły malarskie, lub innych regałów budowlanych.

Projektujemy, dobieramy akcesoria, wypełnienia, rozwiązania dopasowane do wielkości, wysokości i charakteru sklepu budowlanego. Montujemy i serwisujemy nasze regały na artykuły malarskie.

Organizujemy transport regałów na artykuły malarskie do dowolnego miejsca na terenie Polski i UE.

Zapewniamy atrakcyjne finansowanie regałów na artykuły malarskie w postaci leasingu. Nie potrzebujesz własnych środków na sfinansowanie inwestycji. Najczęściej korzystamy z usług Europejskiego Funduszu Leasingowego oraz innych renomowanych leasingodawców.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie nasze regały na artykuły malarskie spełniają wymogi formalne pod względem BHP, Ppoż. oraz przepisów budowlanych. Wykorzystanie najwyższej jakości stali oraz wysokie standardy produkcji sprawiły, że nasze regały na artykuły malarskie do sklepów budowlanych uzyskały niemiecki certyfikat TUV świadczący o profesjonalnym wykonaniu naszych regałów.

TUV certificate

Oferty handlowe

tel: +48 48 667 50 50

email: zapytania@kifato.pl

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner