Regały na artykuły ogrodnicze

Regały na artykuły ogrodnicze przeznaczone są do prezentacji opakowań oraz produktów przeznaczonych do dekorowania i pielęgnacji ogrodu jak donice, nawozy, opryski, siatki ogrodowe. Ten typ regałów budowlanych do ekspozycji produktów głównie półki i kosze. Możliwe jest również wykorzystanie rolek mocowanych w regale do ekspozycji rozwijanych materiałów jak włókniny.

Regały na artykuły ogrodnicze
Regały na artykuły ogrodnicze

Półki perforowane i wieszaki standardowe

Tyły perforowane są rekomendowanym rozwiązaniem dla regałów na wyposażenie ogrodnicze, gdyż pozwalają na tanie i proste składowanie produktów na wieszakach standardowych. Każdy tył perforowany może utrzymać 25 kg wagi, co jest wystarczającym obciążeniem maksymalnym dla wyposażenia ogrodowego. Wieszaki pozwalają na prezentację produktów takich jak nasiona, płotki druciane, opakowania nasion, jest to praktyczne i tanie rozwiązanie. Wieszaki standardowe wyposażone są w uchwyty cenowe pozwalające na montaż etykiet. Dodatkowo oferujemy kilka głębokości wieszaków: 200mm, 300mm, 400mm, 500mm, 600mm.

Regały na artykuły ogrodnicze tyły perforowane z wieszakami standardowymi
Regały na artykuły ogrodnicze tyły perforowane z wieszakami standardowymi

Półki na artykuły ogrodowe

Półki standardowe są jednym z najpopularniejszych wyborów do prezentacji produktów takich jak środki owadobójcze, nawozy, akcesoria dekoracyjne. Są one rozwiązaniem uniwersalnym pozwalającym na składowanie prawie każdego produktu. Do składowania wyposażenie ogrodowego rekomendujemy półki standardowe z ogranicznikiem siatkowym, który uniemożliwia produktom zsunięcie z półki. Każda półka może utrzymać do 50 kg w zależności od zastosowanego wspornika.

Na poziomie na którym zamontowane są półki standardowe rekomendujmy zawieszenie tyłów zwykłych zamiast perforowanych. Pozwala to zmniejszyć koszt zakupu regału.

Regały na artykuły ogrodnicze półki standardowe
Regały na artykuły ogrodnicze półki standardowe

Alternatywne rodzaje wieszaków

Zawieszka do blistrów służy jako dodatkowa przestrzeń z przodu regału na prezentację drobnych produktów jak rękawice ogrodowe, nasiona, albo małe opakowania z zawieszkami. Zawieszka montowana jest na ramie za pomocą haka. Głównym jej celem jest zachęcenie klienta do zakupu impulsowego, dlatego są często stosowane na końcach regałów na wyposażenie ogrodowe.

Wieszaki na agrowłókninę są dostępne na zamówienie. Pozwalają prezentować rolki agrowłókniny oraz ułatwiają proces ich odwijania i sprzedaży. Rolki zawieszone są na obrotowym cylindrze pozwalającym na dobranie odpowiedniej długości potrzebnej włókniny do przycięcia. Jednen wieszak pozwala na prezentację 3 rolek.

Regały na artykuły ogrodnicze zawieszki do blistrów
Regały na artykuły ogrodnicze zawieszki do blistrów
Regały na artykuły ogrodnicze wieszaki na agrowłókninę
Regały na artykuły ogrodnicze wieszaki na agrowłókninę

Alternatywne rodzaje półek

Kosze siatkowe wykorzystywane są zamiast zwykłych półek, gdyż pozwalają na wygodną segregację rękawic ogrodowych, ubrań do ogrodu i masek przeciwpyłowych dzięki separatorom. Dodatkowo pozwalają na piętrowanie produktów na sobie bez obaw o wypadnięcie poza kosz. Kosze na drobne artykuły ogrodowe montowane są na profilach od regałów sklepowych, pozwala to na łatwą zmianę ich położenia. Istnieją dwa warianty: kosze wiszące oraz kosze bazowe montowane na dole regału.

Regały na artykuły ogrodnicze kosze siatkowe z separatorami
Regały na artykuły ogrodnicze kosze siatkowe z separatorami

Kompleksowa obsługa

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny oraz projekt regałów na artykuły ogrodnicze, lub innych regałów budowlanych.

Projektujemy, dobieramy akcesoria, wypełnienia, rozwiązania dopasowane do wielkości, wysokości i charakteru sklepu ogrodnicznego. Montujemy i serwisujemy nasze regały na artykuły ogrodnicze.

Organizujemy transport regałów na artykuły ogrodnicze do dowolnego miejsca na terenie Polski i UE.

Zapewniamy atrakcyjne finansowanie regałów ogrodniczych w postaci leasingu. Nie potrzebujesz własnych środków na sfinansowanie inwestycji. Najczęściej korzystamy z usług Europejskiego Funduszu Leasingowego oraz innych renomowanych leasingodawców.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie nasze regały na artykuły ogrodnicze spełniają wymogi formalne pod względem BHP, Ppoż. oraz przepisów budowlanych. Wykorzystanie najwyższej jakości stali oraz wysokie standardy produkcji sprawiły, że nasze regały na artykuły ogrodnicze do sklepów ogrodniczych uzyskały niemiecki certyfikat TUV świadczący o profesjonalnym wykonaniu naszych regałów.

TUV certificate

Oferty handlowe

tel: +48 48 667 50 50

email: zapytania@kifato.pl

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner