Regały na elektronarzędzia

Regały na elektronarzędzia są wariantem regałów budowlanych pozwalającym na efektywne przechowywanie oraz prezentację szerokiej gamy narzędzi elektrycznych w sklepach budowlanych. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu unikalnych wieszaków dedykowanych do konkretnych narzędzi. Wieszaki można montować na następujące sposoby:

Montaż do tyłów perforowanych

Montaż do tyłów perforowanych jest najczęściej stosowany, gdyż pozwala na szybkie i wygodne ułożenie wieszaków pozwalających na prezentację wiertarek, wkrętarek, szlifierek, opalarek, pił kątowych i wielu innych elektronarzędzi. Tyły perforowane są standardowym elementem wyposażenia, dzięki czemu zawsze dostępne są od ręki w naszym asortymencie (do zakupu również w sklepie). Dodatkowym atutem tyłów perforowanych jest możliwość szybkiej zmiany konfiguracji regału na standardowy poprzez wymianę na tyły gładkie.

Regały na elektronarzędzia (wkrętarki) tyły perforowane

Regały na elektronarzędzia (wkrętarki) – tyły perforowane

Regał na elektronarzędzia w systemie MR tyły perforowane i wieszaki standardowe

Regał na elektronarzędzia w systemie MR tyły perforowane i wieszaki standardowe

Regały na elektronarzędzia typ sklepowy z tyłami perforowanymi

Regały na elektronarzędzia – typ sklepowy z tyłami perforowanymi

Montaż do kraty, belki

Montaż do kraty o zwiększonym udźwigu pozwala na montaż wieszaków o standardowym udźwigu pozwalających na przechowywanie wiertarek, szlifierek i pił w poziomie i pionie. Ogranicza jednak swobodę ich rozstawienia.

Montaż do belki zapewnia największy udźwig, jednak pozwala na montaż wieszaków tylko w poziomie. Umożliwia montaż wieszaków schodkowych (wielopoziomowych), na których można przechowywać najcięższe produkty jak duże szlifierki oscylacyjne oraz wiertarki.

Regal budowlany na elektronarzedzia tył kratowy

Regał budowlany na elektronarzędzia – tył kratowy

Regal budowlany na elektronarzedzia wieszaki na belki

Regał budowlany na elektronarzędzia – wieszaki na belki

Rodzaje regałów na elektronarzędzia

Regały sklepowe mogą posłużyć jako sposób prezentacji i składowania elektronarzędzi, jednak ilość wystawionych produktów będzie bardzo ograniczona przez nośność maksymalną półek i regału (jedna półka posiada udźwig maksymalny od 30 do 50 kg w zależności od głębokości oraz zastosowanych wsporników).

Regały budowlane na elektronarzędzia na wiertarki, wiertła oraz piły

Regały budowlane na elektronarzędzia na wiertarki, wiertła oraz piły

Regały integracyjne MR na elektronarzędzia wyposażone są w tyły perforowane pozwalające na wygodne i tanie składowanie oraz prezentację produktów. Nie oferują tak dużo miejsca jak regały w systemie HR, jednak są tańsze i pozwalają na łatwiejszą personalizację ułożenia wieszaków oraz półek. Największą zaletą jest możliwość przerobienia na zwykły regał sklepowy co pozwala na zmianę konfiguracji wg. potrzeb bez potrzeby wymieniania całego regału, wystarczy dokupić brakujące elementy (dodatkowo odsprzedanie takiego regału będzie o wiele prostsze).

Regały szczytowe pozwalają na dodatkowe rozszerzenie dostępnej przestrzeni do prezentacji produktu. W przypadku systemów MR i HR regały szczytowe opierają się na istniejącej ramie regału, natomiast w przypadku zwykłych regałów sklepowych należy postawić nowy regał.

Regał budowlane na elektronarzędzia akcesoria do pił z regałem szczytowym

Regał budowlane na elektronarzędzia – akcesoria do pił z regałem szczytowym (elementy w niestandardowym kolorze pomarańczowym)

Rodzaje wieszaków na elektronarzędzia

Wieszaki standardowe służą do prezentacji wkrętarek, opalarek, wiertarek i szlifierek kątowych. Jest to najprostsze rozwiązanie pasujące do każdego rodzaju tyłu, jednak nie są w stanie wytrzymać dużych ciężarów. Do przechowania jednego elektronarzędzia potrzeba dwóch wieszaków (sprzedawane w parach) z których jeden jest wieszakiem z etykietą cenową.

Wieszaki półkowe pozwalają na położenie dowolnego produktu w celu prezentacji. Rekomendowane są do prezentacji szlifierek oscylacyjnych, wyrzynarek, mieszarek oraz pił tarczowych. Występują w wielu szerokościach pozwalając dostosować wieszak do konkretnego typu elektronarzędzia.

Regały na elektronarzędzia wieszaki standardowe tyły perforowane

Regały na elektronarzędzia wieszaki standardowe – tyły perforowane

Regały na elektronarzędzia wieszaki półkowe tyły perforowane

Regały na elektronarzędzia wieszaki półkowe – tyły perforowane

Wieszak półkowy na elektronarzędzia montaż na belke

Wieszak półkowy na elektronarzędzia montaż na belkę (niestandardowy na zamówienie)

Kompleksowa obsługa

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny oraz projektu magazynu dla regałów narzędziowych lub innych regałów budowlanych.

Projektujemy, dobieramy akcesoria, wypełnienia, rozwiązania dopasowane do wielkości, wysokości i charakteru sklepu budowlanego. Montujemy i serwisujemy nasze regały budowlane.

Organizujemy transport regałów budowlanych do dowolnego miejsca na terenie Polski i UE.

Zapewniamy atrakcyjne finansowanie regałów narzędziowych w postaci leasingu. Nie potrzebujesz własnych środków na sfinansowanie inwestycji. Najczęściej korzystamy z usług Europejskiego Funduszu Leasingowego oraz innych renomowanych leasingodawców.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie nasze regały na elektronarzędzia spełniają wymogi formalne pod względem BHP, Ppoż. oraz przepisów budowlanych. Wykorzystanie najwyższej jakości stali oraz wysokie standardy produkcji sprawiły, że nasze regały na elektronarzędzia do sklepów budowlanych uzyskały niemiecki certyfikat TUV świadczący o profesjonalnym wykonaniu naszych regałów.

TUV certificate

Oferty handlowe

tel: +48 48 667 50 50

email: zapytania@kifato.pl

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner