Schody antresoli magazynowej

Standardowo nasze schody wykonujemy w konstrukcji prostej, ze stopniami i podestami aluminiowymi, co jest wymagane, gdy łączna wysokość schodów przekracza 4000 mm. Możemy jednak zaoferować również schody kręcone oraz schody ewakuacyjne z obręczami zabezpieczającymi.

Schody do antresoli magazynowej

Barierki antresoli magazynowej

W naszym asortymencie balustrad możemy zaoferować zarówno balustrady stałe jak i zdejmowane dla większości obszarów zastosowania.

Typ A

Poręcz modułowa składająca się z kolumn z rury kwadratowej, okuć nakładkowych/osłonowych, prowadnic pośrednich i poręczy wykonanych z giętych profili blaszanych.

Typ B

Zdejmowana balustrada, którą można łatwo zdemontować odcinki balustrady. Łuk poręczy w rurze (średnica = 33,7 mm) z pośrednimi szynami prowadzącymi i listwą progową na dole.

Typ C

Silna ochrona przed kolizją ze zintegrowaną poręczą. Przykręcany do betonowej podłogi. Posiada uchwyty do mocowania łuków balustrad z rury okrągłej (średnica 48,3 mm). W razie potrzeby łuki można podnieść.

Barierki do antresoli magazynowej
Antresole magazynowe barierki ochronne

Bramki do antresoli magazynowej

Oferujemy kilka różnych rodzajów bram, całkowicie w zależności od Twoich potrzeb i obszarów zastosowania. Od zwykłych bram standardowych po automatyczne bramy przesuwne.

Bramka dwuskrzydłowa

Brama standardowa składa się z dwojga drzwi zawieszonych na samozamykających się zawiasach. Wyposażony w koła podporowe i zaczepy zatrzaskowe.

Bramka kołyskowa – paletowa

Bramka bezpieczeństwa tzw. „kołyskowa”. Brama obraca się wokół osi środkowej i tworzy miejsce na towary, które po otwarciu w stronę wózka widłowego są zamykane, aby uzyskać dostęp z poziomu antresoli. Brama otwarta w kierunku antresoli zamyka się od strony wózka widłowego. Bramę można zablokować w odpowiedniej pozycji.

Bramka przesuwna

Ręczna brama przesuwna to dobra alternatywa, gdy potrzebny jest szeroki otwór do obsługi towarów wielkogabarytowych. Brama przesuwna składa się z dwojga drzwi, które są zawieszone w systemie szynowym po obu stronach bramy.

Brama kołyskowa do antresoli magazynowej

Bramka kołyskowa do antresoli magazynowej

Brama dwuskrzydłowa do antresoli magazynowych

Bramka dwuskrzydłowa do antresoli magazynowej