Schody antresoli magazynowej

Standardowo nasze schody wykonujemy w konstrukcji prostej, ze stopniami i podestami aluminiowymi, co jest wymagane, gdy łączna wysokość schodów przekracza 4000 mm. Możemy jednak zaoferować również schody kręcone oraz schody ewakuacyjne z obręczami zabezpieczającymi.

Schody do antresoli magazynowej

Barierki antresoli magazynowej

W naszym asortymencie balustrad możemy zaoferować zarówno balustrady stałe jak i zdejmowane dla większości obszarów zastosowania.

Typ A

Poręcz modułowa składająca się z kolumn z rury kwadratowej, okuć nakładkowych/osłonowych, prowadnic pośrednich i poręczy wykonanych z giętych profili blaszanych.

Typ B

Zdejmowana balustrada, którą można łatwo zdemontować odcinki balustrady. Łuk poręczy w rurze (średnica = 33,7 mm) z pośrednimi szynami prowadzącymi i listwą progową na dole.

Typ C

Silna ochrona przed kolizją ze zintegrowaną poręczą. Przykręcany do betonowej podłogi. Posiada uchwyty do mocowania łuków balustrad z rury okrągłej (średnica 48,3 mm). W razie potrzeby łuki można podnieść.

Barierki do antresoli magazynowej
Antresole magazynowe barierki ochronne

Bramki do antresoli magazynowej

Oferujemy kilka różnych rodzajów bram, całkowicie w zależności od Twoich potrzeb i obszarów zastosowania. Od zwykłych bram standardowych po automatyczne bramy przesuwne.

Bramka dwuskrzydłowa

Brama standardowa składa się z dwojga drzwi zawieszonych na samozamykających się zawiasach. Wyposażony w koła podporowe i zaczepy zatrzaskowe.

Bramka kołyskowa – paletowa

Bramka bezpieczeństwa tzw. „kołyskowa”. Brama obraca się wokół osi środkowej i tworzy miejsce na towary, które po otwarciu w stronę wózka widłowego są zamykane, aby uzyskać dostęp z poziomu antresoli. Brama otwarta w kierunku antresoli zamyka się od strony wózka widłowego. Bramę można zablokować w odpowiedniej pozycji.

Bramka przesuwna

Ręczna brama przesuwna to dobra alternatywa, gdy potrzebny jest szeroki otwór do obsługi towarów wielkogabarytowych. Brama przesuwna składa się z dwojga drzwi, które są zawieszone w systemie szynowym po obu stronach bramy.

Brama kołyskowa do antresoli magazynowej

Bramka kołyskowa do antresoli magazynowej

Brama dwuskrzydłowa do antresoli magazynowych

Bramka dwuskrzydłowa do antresoli magazynowej

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner