Regały na akcesoria hydrauliczne

Regały na akcesoria hydrauliczne są wariantem regałów budowlanych pozwalającym na efektywne przechowywanie oraz prezentację szerokiej gamy akcesorii hydraulicznych w sklepach budowlanych. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu unikalnych separatorów i koszy nastawnych dedykowanych do konkretnego asortymentu: rury PCV, rury PE, łączniki rur, kolanka, siodełka, opaski, zawory. Separatory i kosze można montować na następujące sposoby:

Montaż separatorów na belkę lub trawers

Montaż separatorów na belkę lub trawers jest najczęściej stosowany gdy chcemy umieścić między nimi różne rodzaje rur kanalizacji zewnętrznej jak np. rury PCV (polichlorek winylu) czy rury PE (polietylenowe), miedziane itp. Separatory mogą być wieszane na belce jak i trawersie w dowolnej ilości. Ich ilość można bez problemu dostosować do rodzaju prezentowanego asortymentu. 

Regały na akcesoria hydrauliczne (rury) – separatory w regale typu MR

Regał na akcesoria hydrauliczne w systemie MR – separatory rurowe montowane na belce

Regał integracyjny w systemie MR wyposażony w separatory na trawers, kompleksowo przygotowany do ekspozycji różnego rodzaju rur.

Montaż koszy nastawnych do regału

Montaż koszy nastawnych o optymalnej głębokości i przegrodach w ilości zależnej od prezentowanego asortymentu. W koszach możemy zaprezentować różnego rodzaju łączniki rur: siodła, nasuwki, kolanka.

Regał na akcesoria hydrauliczne (rury, łączniki) – kosze nastawne 

Regał na akcesoria hydrauliczne w systemie MR – kosze nastawne

Regał na akcesoria hydrauliczne (łączniki) – kosze nastawne 

Rodzaje akcesoriów dla regałów dla hydrauliki

Regał na rury i łączniki – separatory łukowe i kosze z przegrodami

Regały na łączniki rur – kosze nastawne z dużą różnorodnością produktów dzięki wielu przegrodom 

Regał na rury – separatory na trawers i kosze nastawne

Kompleksowa obsługa

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny oraz projektu magazynu dla regałów narzędziowych lub innych regałów budowlanych.

Projektujemy, dobieramy akcesoria, wypełnienia, rozwiązania dopasowane do wielkości, wysokości i charakteru sklepu budowlanego. Montujemy i serwisujemy nasze regały budowlane.

Organizujemy transport regałów budowlanych do dowolnego miejsca na terenie Polski i UE.

Zapewniamy atrakcyjne finansowanie regałów narzędziowych w postaci leasingu. Nie potrzebujesz własnych środków na sfinansowanie inwestycji. Najczęściej korzystamy z usług Europejskiego Funduszu Leasingowego oraz innych renomowanych leasingodawców.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie nasze regały na elektronarzędzia spełniają wymogi formalne pod względem BHP, Ppoż. oraz przepisów budowlanych. Wykorzystanie najwyższej jakości stali oraz wysokie standardy produkcji sprawiły, że nasze regały na elektronarzędzia do sklepów budowlanych uzyskały niemiecki certyfikat TUV świadczący o profesjonalnym wykonaniu naszych regałów.

TUV certificate

Oferty handlowe

tel: +48 48 667 50 50

email: zapytania@kifato.pl