Systemy magazynowe

Regały paletowe to idealne rozwiązanie dla obiektów, których magazynowanie wymaga składowania różnego rodzaju asortymentu na paletach. Szeroki zakres oferowanych elementów konstrukcji regałowych, pozwala na dobór odpowiednich rozwiązań w zależności od składowanego produktu. Tego typu rozwiązanie cechuje wysoka selektywność, tzn. w każdej chwili czasu do każdej składowanej jednostki materiału istnieje dostęp bez konieczności przemieszczenia pozostałych jednostek. Daje to gwarancję szybkiej i łatwej kontroli stanów magazynowych. System ten pozwala na połączenie stref składowania i komisjonowania. Umożliwia to kompletację zamówień na poziomie zerowym.

systemy magazynowe

Elementy Standardowe

TRAWERS

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE
CC 85×50 Paleta – 400 kg Poziom – 1200 kg
Cena 86 zł
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE
CC 100×50 Paleta – 700 kg Poziom – 2100 kg
Cena 96 zł
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE
CC 125×50 Paleta – 1000 kg Poziom – 3000 kg
Cena 113 zł
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE
CC 140×50 Paleta – 1200 kg Poziom – 3600 kg
Cena 143 zł

RAMA NOGI

(zawiera: dwa profile, komplet stężeń, komplet śrub, dwie stopy)

H (mm) Cena
2500 209 zł
3500 239 zł
4500 309 zł
Indywidualne wyceny
Na zapytanie wyceniamy także magazyny oraz duże konfiguracje
Zadzwoń! Napisz!

Regały paletowe to idealne rozwiązanie dla obiektów, których magazynowanie wymaga składowania różnego rodzaju asortymentu na paletach. Szeroki zakres oferowanych elementów konstrukcji regałowych, pozwala na dobór odpowiednich rozwiązań w zależności od składowanego produktu. Tego typu rozwiązanie cechuje wysoka selektywność, tzn. w każdej chwili czasu do każdej składowanej jednostki materiału, istnieje dostęp bez konieczności przemieszczenia pozostałych jednostek. Daje to gwarancję szybkiej i łatwej kontroli stanów magazynowych. System ten pozwala na połączenie stref składowania i komisjonowania. Umożliwia to kompletację zamówień na poziomie zerowym.

Regały wspornikowe to regały przeznaczone to składowania różnego rodzaju dłużycy. Konstrukcja regału w kształcie litery T pozwala na lepsze rozłożenie obciążeń oraz dużą łatwość obsługi. Składowanie ładunków odbywa się z jednej lub z obydwu stron regału.  W zależności od parametrów składowanego towaru istnieje kilka wersji systemów regałów.

Regały magazynowe półkowe to regały przeznaczone do składowania artykułów niejednorodnych o różnych parametrach (wymiary, masa, rotacja itd.). Z powodzeniem wykorzystywane jako uzupełnienie strefy składowania o komisjonowanie z poziomu „zerowego”. System stosowany również w mniejszych obiektach tj. warsztaty samochodowe, składy budowlane, hurtownie przemysłowe, sklepy ogrodnicze itp. Różnorodność stosowanych elementów konstrukcyjnych, pozwala na zaprojektowanie indywidualnego rozwiązania dla każdego klienta.

Antresole magazynowe to regały, których konstrukcja pozwala na przechowywanie większej liczby towarów, na małym obszarze. Zaletą tego typu rozwiązania jest maksymalne wykorzystanie dostępnej kubatury. Prosta konstrukcja i łatwa modyfikacja oraz możliwość połączenia z innymi systemami regałowymi, pozwala na dostosowanie obiektu do indywidualnych potrzeb. Rozwiązania tego typu znajdują zastosowanie nie tylko w dużych magazynach, ale również na zapleczach mniejszych sklepów, warsztatów naprawczych itp..

Regały wjezdne (drive-in) to rozwiązanie maksymalizujące wykorzystanie dostępnej powierzchni magazynowej. System ten oparty jest głownie na magazynowaniu jednostek jednorodnych według zasady:

LIFO (Last In First Out)  gdy uzupełnianie i opróżnianie miejsc paletowych odbywa się w jednej strony regału.

FIFO (First In First Out) gdy uzupełnianie i opróżnianie miejsc paletowych odbywa się po przeciwnych stronach regału.

Składowanie tego typu jest selektywne według asortymentu tzn. w każdej chwili czasu istnieje dostęp do co najmniej jednej jednostki każdej pozycji asortymentowej.