Regały na sedesy, wanny i kabiny łazienkowe
Regały na elektronarzędzia ogrodnicze są bardzo podobne do regałów ogrodniczych, jedyną różnicą jest zastosowanie innych wieszaków do prezentacji produktów.
Zastosowanie belek jest powszechnym rozwiązaniem przy konstrukcji regałów ogrodniczych, umożliwiając stabilne zawieszenie wieszaków i zapewniając wymagana nośność do zawieszenia kosiarek, pił i podkaszarek. Wykorzystanie belek jest kompatybilne zarówno z regałami integracyjnymi MR, jak i z regałami sklepowymi.
Półki na kosiarki
Regały na kosiarki kołowe o większej mocy stosowane są do prezentacji kosiarek na piętrze regału, najczęściej stosowane w przypadku niskich regałów MR. Półka zamontowana jest pod kątem pozwalając na lepszą prezentację. Belka ze sklejki blokuje kosiarki przez zsunięciem się z regału.
Kompleksowa obsługa
Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny oraz projektu magazynu dla regałów na sedesy, wanny i kabiny łazienkowe, lub innych regałów budowlanych.
Projektujemy, dobieramy akcesoria, wypełnienia, rozwiązania dopasowane do wielkości, wysokości i charakteru sklepu budowlanego. Montujemy i serwisujemy nasze regały na sedesy, wanny i kabiny łazienkowe.
Organizujemy transport regałów na sedesy, wanny i kabiny łazienkowe do dowolnego miejsca na terenie Polski i UE.
Zapewniamy atrakcyjne finansowanie regałów na sedesy, wanny i kabiny w postaci leasingu. Nie potrzebujesz własnych środków na sfinansowanie inwestycji. Najczęściej korzystamy z usług Europejskiego Funduszu Leasingowego oraz innych renomowanych leasingodawców.
Jakość i bezpieczeństwo
Wszystkie nasze regały na sedesy, wanny i kabiny spełniają wymogi formalne pod względem BHP, Ppoż. oraz przepisów budowlanych. Wykorzystanie najwyższej jakości stali oraz wysokie standardy produkcji sprawiły, że nasze regały na sedesy, wanny i kabiny łazienkowe do sklepów budowlanych uzyskały niemiecki certyfikat TUV świadczący o profesjonalnym wykonaniu naszych regałów.