Regały na elektronarzędzia ogrodnicze

Regały na elektronarzędzia ogrodnicze są bardzo podobne do regałów ogrodniczych, jedyną różnicą jest zastosowanie innych wieszaków do prezentacji produktów.

Montaż do wieszaków na belki

Zastosowanie belek jest powszechnym rozwiązaniem przy konstrukcji regałów ogrodniczych, umożliwiając stabilne zawieszenie wieszaków i zapewniając wymagana nośność do zawieszenia kosiarek, pił i podkaszarek. Wykorzystanie belek jest kompatybilne zarówno z regałami integracyjnymi MR, jak i z regałami sklepowymi.

Regały na elektronarzędzia ogrodnicze montaż na belce
Regały na elektronarzędzia ogrodnicze montaż na belce

Rodzaje wieszaków na elektronarzędzia ogrodowe

Wieszaki standardowe umożliwiają zawieszenie prawie każdego elektronarzędzia ogrodowego. Elektronarzędzia ogrodowe z reguły umieszczone są na tych wieszakach od strony silnika, ze względu na jego większe gabaryty. W związku z tym każde elektronarzędzie powieszone w ten sposób będzie potrzebować pary wieszaków. Na jedną taką parę zmieści się jedna piła, czy kosiarka elektryczna.

Wieszaki dedykowane ukształtowane są w specjalny sposób który pozwala im “złapać” elektronarzędzie ogrodowe za część uchwytu. Chwyty tego rodzaju wieszaka są elastyczne co pozwala wciskać i następnie wyjmować kosy, czy podkaszarki bez większych trudności

Regały na elektronarzędzia ogrodnicze wieszaki standardowe
Regały na elektronarzędzia ogrodnicze wieszaki standardowe
Regały na elektronarzędzia ogrodnicze wieszaki specjalistyczne
Regały na elektronarzędzia ogrodnicze wieszaki specjalistyczne

Półki na kosiarki

Regały na kosiarki kołowe o większej mocy stosowane są do prezentacji kosiarek na piętrze regału, najczęściej stosowane w przypadku niskich regałów MR. Półka zamontowana jest pod kątem pozwalając na lepszą prezentację. Belka ze sklejki blokuje kosiarki przez zsunięciem się z regału.

Regały na kosiarki spalinowe i elektryczne
Regały na kosiarki spalinowe i elektryczne

Kompleksowa obsługa

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny oraz projektu magazynu dla regałów na elektronarzędzia ogrodowe, lub innych regałów budowlanych.

Projektujemy, dobieramy akcesoria, wypełnienia, rozwiązania dopasowane do wielkości, wysokości i charakteru sklepu budowlanego. Montujemy i serwisujemy nasze regały na elektronarzędzia ogrodowe.

Organizujemy transport regałów na elektronarzędzia ogrodowe do dowolnego miejsca na terenie Polski i UE.

Zapewniamy atrakcyjne finansowanie regałów narzędziowych w postaci leasingu. Nie potrzebujesz własnych środków na sfinansowanie inwestycji. Najczęściej korzystamy z usług Europejskiego Funduszu Leasingowego oraz innych renomowanych leasingodawców.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie nasze regały na elektronarzędzia ogrodowe spełniają wymogi formalne pod względem BHP, Ppoż. oraz przepisów budowlanych. Wykorzystanie najwyższej jakości stali oraz wysokie standardy produkcji sprawiły, że nasze regały na elektronarzędzia ogrodowe do sklepów budowlanych uzyskały niemiecki certyfikat TUV świadczący o profesjonalnym wykonaniu naszych regałów.

TUV certificate

Oferty handlowe

tel: +48 48 667 50 50

email: zapytania@kifato.pl

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner